Mały Książę zapowiedź jesiennej trasy koncertowej 2017

Tetiana Galitsyna, gwiazda największego formatu w dziedzinie Visual Art Show, zainspirowana twórczością wielkiego pisarza, autora „Małego Księcia”, Antoine de Saint-Exupéry’ego, postanowiła stworzyć własną artystyczną interpretację tej pięknej książki dla dzieci.

W maju mieliśmy przyjemność przedstawić piaskową historię dzieciom w całej Polsce. Natomiast już teraz zapraszamy Państwa na jesienną trasę koncertową Teatru Piasku Tetiany Galitsyny, podczas której Małego Księcia będą mogły poznać kolejne rzesze fanów.

    Na koncerty zapraszamy
  • 13 listopada o godzinie 18:30 do Sali Filharmonii Pomorskiej w Bydgoszczy
  • 17 listopada o godzinie 18:30 do Sali Koncertowej przy ul. Energetyków 40 w Szczecinie
  • 22 listopada o godzinie 18:30 do Sali Filharmonii Krakowskiej w Krakowie
  • 23 listopada o godzinie 18:30 do Sali Koncertowej Urzędu Miejskiego w Radomiu
  • 25 listopada o godzinie 18:30 do Sali Filharmonii Łódzkiej w Łodzi

Ta unikalna i pełna ponadczasowych wartości opowieść, przypomni wszystkim, co jest najważniejsze w życiu. Dzięki przepięknej animacji piaskiem, zaskakującej animacji światłem oraz nieprzewidywalnego malowania na wodzie, pragniemy zabrać Państwa w niezwykłą podróż, fascynującą zarówno dla małych, jak i dla dużych widzów. Dopełnieniem naszego przedstawienia jest wzruszająca gra aktorska i przepiękna muzyka. Zapraszamy na wspólne radosne chwile z „Małym Księciem” już jesienią w wybranych miastach Polski.

Wszystkie nowosci

Nasi klienci

Zapytaj o show

Przygotujemy indywidualny program show