Chopin - historia życia polskiego kompozytora namalowana piaskiem

Zapraszamy Państwa na unikalny koncert, łączący animację piaskową z brzmieniem fortepianu na żywo, w całości poświęcony ikonie muzyki klasycznej światowego formatu – Fryderykowi Chopinowi.

Kiedy na sali gasną wszystkie światła, rozlega się delikatna muzyka fortepianu. Prowadzi nas przez chwilę w ciemności, aż nagle scenę rozświetla blask stołu piaskowego. Na ekranie pojawia się obraz: widok na łany zboża, delikatnie szumiącego na wietrze, droga, prowadzącą do pobliskiego dworka, a przy drodze szpaler drzew, dający przyjemny cień podróżnikom. Tak zaczyna się niesamowita podróż do epoki romantyzmu i opowieść o życiu polskiego kompozytora, Fryderyka Chopina.

Do zrealizowania tego projektu, Tetiana Galitsyna zaprosiła wschodzącą gwiazdę ukraińskiej sceny muzyki poważnej, którego zawodową pasją jest granie utworów Fryderyka Chopina. Ten niezwykle utalentowany młody artysta swoją muzyką zachwyca słuchaczy na Ukrainie, a teraz również w Polsce. Przy akompaniamencie muzyki fortepianu na żywo, oczom widzów ukazuje się niezwykła historia, wzruszająca i zapadająca w pamięć na bardzo długo.

Przedstawienie zrealizowane z charakterystycznym dla Tetiany Galitsyny rozmachem, pozwoli Państwu przeżyć niesamowite chwile, siedząc wygodnie w fotelu. Delikatny piasek przedstawi Państwu historię życia Fryderyka Chopina, a muzyka rozlegająca się na całej sali, zapozna z największymi dziełami kompozytora.

Koncert „Chopin” to coś, co koniecznie trzeba zobaczyć!

Wszystkie nowosci

Nasi klienci

Zapytaj o show

Przygotujemy indywidualny program show