Mały Książę - Piaskowa interpretacja najsłynniejszej książki dla dzieci i dorosłych wg Tetiany Galitsyny!

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny zaprasza dzieci i dorosłych na ponadczasową opowieść o Małym Księciu, opowiedzianą piaskiem, światłem i na wodzie. Dzięki pomocy tych niezwykłych technik z dziedziny Visual Art Show oraz połączenia gry aktorskiej i muzyki, otworzy się przed Państwem niesamowity świat dziecięcej wyobraźni, która rozśmieszy i wzruszy nawet najbardziej wybrednego widza.

Pozwólmy Małemu Księciu oprowadzić się po świecie pełnym magii i kolorów. Razem z nim pomożemy Pilotowi, poznamy Różę, oswoimy Lisa. Nauczymy się uniwersalnych wartości i jak patrzeć na świat dorosłych oczami dziecka.

Tetiana Galitsyna, zainspirowana twórczością wielkiego pisarza, autora „Małego Księcia”, Antoine de Saint-Exupéry’ego, postanowiła stworzyć własną artystyczną interpretację tej pięknej książki. Głównym powodem, dla którego to zrobiła, była jej córka. „Któregoś wieczoru, kiedy czytałam „Małego Księcia” mojej córce na dobranoc, spytała mnie, czy mogłabym jej namalować historię tego niezwykłego chłopca. Widząc radość w oczach mojej córeczki, postanowiłam stworzyć całe przedstawienie, które przy pomocy piasku i innych technik artystycznych, opowiadam innym dzieciom w całej Polsce.” – wspomina pani Tetiana.

Zapraszamy Państwa na niezwykłe przedstawienie, pełne pasji i miłości, o prawdziwej przyjaźni i przywiązaniu do drugiej osoby. Zachwyćmy się wspólnie tą wzruszającą podróżą.

Wszystkie nowosci

Nasi klienci

Zapytaj o show

Przygotujemy indywidualny program show