14 lutego premiera na Ukrainie. Galitsyna Visual Art Show w mieście Winnica!

Tatiana Galitsyna, zespół twórczy «Galitsyna Art Group», najlepsi reżyserzy i specjaliści w zakresie choreografii od ponad 2 lata pracowali nad niesamowitym show-koncertem, unikalny na skalę światową. Z ogromną radością chcemy przedstawić Państwu niesamowity show-koncert «Galitsyna Visual Art Show» z programem «Miłość uratuje świat» – to show, które podbiło Europę. Europejska trasa koncertowa okazała się ogromnym sukcesem, wszędzie były pełne sale. Ze względu na ogromne zainteresowanie biletami wielu osobom nie udało się obejrzeć naszego show na żywo, ponieważ wszystkie bilety zostały wyprzedane w ciągu kilku dni.

Program «Miłość uratuje świat» zachwycił miliony widzów na całym świecie: 30 państw na 5 kontynentach. Show «Galitsyna Visual Art Show» na temat «Miłość uratuje świat» jest magicznym przedstawieniem, którego premiera na Ukrainie, w Dniu Zakochanych - 14 lutego, w mieście Winnica.

Twórcą i inspiratorem tego unikalnego 90 minutowego programu jest Tatiana Galitsyna – laureatka polskiego projektu Mam Talent. Swoimi wzruszającymi show zdobyła serca milionów widzów. Jedną z głównych ról w show wykona Magical Speed Painter – VLODYR – gwiazda polskiego projektu «Mam Talent 2015».

Zapraszamy Państwa 14 lutego 2016 roku do Winnicy, Sala Koncertowa «Dom Oficerów», 90 -minutowe show, którego nie możecie przegapić! Pospieszcie się! Sprzedaż biletów rozpoczęła się zaledwie 3 dni temu i już 70% biletów zostało sprzedanych. Ilość biletów ograniczona!

Wszystkie nowosci

Nasi klienci

Zapytaj o show

Przygotujemy indywidualny program show