Jezus Chrystus. Animacja Piaskiem Tetiany Galitsyny

"Błogosławieni miłosierni, albowiem oni miłosierdzia dostąpią" (Mt. 5,7). Te słowa z Ewangelii Świętego Mateusza stały się wiodącym motywem Światowych Dni Młodzieży w Krakowie 2016.

Ponad milion młodych ludzi z całego świata zebrało się na to uroczyste wydarzenie i wszyscy mieli ogromną radość z tego wszystkiego, co dzieło się w ciągu tych kilku dni.

Honorowym gościem wydarzenia był Jego Świątobliwość papież Franciszek! Przez wszystkie dni ŚDM Kraków 2016 odbywały się liczne artystyczne i kulturalne spotkania.

Pod wrażeniem tego wielkiego święta jest Tetiana Galitsyna (zwyciężczyni 6 edycji programu "MAM TALENT" i założycielka najlepszej w Europie studia Visual Art Show " Galitsyna Art Group") stworzyła animacje na temat Jezusa Chrystusa. Poświęciła ją Światowym Dniom Młodzieży w Krakowie w 2016 (Polska). W ciągu kilku minut, Tetianie udała się niesamowita opowiedzieć w rysunkach piaskiem o trudnym losie Jezusa Chrystusa i zaangażować młodzież do historii, że wystąpił tysiące lat temu i do tej pory żyje w sercach ludzi. Żeby rozwinąć ten temat w technice rysowania piaskiem, Tetiana oddała się temu całkowicie, wkładając całe swoje serce.

Oferujemy Państwu zobaczenie wideo i zanurzenie się w atmosferze magii sztuki animacji piaskowej. Światowe Dni Młodzieży 2016 odbyły się w Polsce w dniach od 26 do 31 lipca. W tym czasie oprócz Krakowa i Brzegów papież Franciszek odwiedził także Częstochowę i teren byłego obozu koncentracyjnego Auschwitz-Birkenau.

Wszystkie nowosci

Nasi klienci

Zapytaj o show

Przygotujemy indywidualny program show