Malowanie światłem atrakcja artystyczna na najwyższym poziomie

„Malowanie światłem”, „świetlny malarz”, „świetlne pędzle” – to określenia, które przybliży nam najnowsze show prosto ze studia artystycznego Tetiany Galitsyny!

Malowanie światłem to spektakularne show, które zadowoli nawet najbardziej wymagającą publiczność. Wyjątkowe, unikalne, widzialne, ale nie namacalne. Malowanie światłem nabiera wręcz lirycznego, romantycznego brzmienia. Pokazy malowania światłem to wyjątkowa atrakcja na wydarzenia prywatne, jak i firmowe. Tworzone są według indywidualnego scenariusza i wymagań, określonych przez zamawiającego.

Pokazy odbywają się w całkowitych ciemnościach. Widzowie z uwagą śledzą płynne ruchy malarza i ze zdumieniem odkrywają, co może powstać z kilku snopów światła, uwiecznionych na specjalnym ekranie. „Miałem wrażenie, że artysta podpisał jakąś umowę ze światłem, był jak dyrygent – gdzie podniósł rękę, tam zaczynał migotać świetlny ślad”-powiedział pan Wojciech po jednym z występów świetlnego malarza.

Tajemnicza atmosfera potęguje napięcie i radosne oczekiwanie. W świetlnych obrazach możemy doszukiwać się wielu znaczeń; obraz pozostawiony w ciemnościach, powoli wyblaknie, przeminie, zniknie. Natomiast gdy nagle znajdzie się w pełnym świetle – jego trwałość znika dosłownie na naszych oczach. Jednocześnie przepełnia go piękno i delikatność, zmysłowa aura. Te wszystkie cechy sprawiają, że malowanie światłem jest tak wyjątkowe i budzące ciekawość publiczności.

Wszystkie nowosci

Nasi klienci

Zapytaj o show

Przygotujemy indywidualny program show