Pokazy malowania na wodzie nowość od Galitsyna Art Group!

Zapraszamy Państwa w niezwykły świat wodnej ekspresji. Wyjątkowe, oryginalne i różnorodne tematycznie pokazy malowania na wodzie – to nowość na lato 2017!

Pomysłodawczynią projektu jest Tetiana Galitsyna, założycielka Galitsyna Art Group, prekursorka sztuki animacji piaskowej w Polsce, zwyciężczyni polskiej edycji programu „Mam Talent” i pasjonatka tej jakże trudnej techniki malarskiej.

Malowanie na wodzie jest fascynującą sztuką, podczas której możemy być pewni, że obraz, który powstanie, będzie jedyny w swoim rodzaju. Praca z tak nieprzewidywalnym medium, jak woda, sprawia, że efekt pracy artysty jest podwójnie fascynujący dla widza, a dzieła zachwycają pełnią kolorów.

Każdy show malowania na wodzie powstaje według indywidualnego scenariusza, specjalnych życzeń i preferencji zamawiającego. To sprawia, że tak, jak nie ma dwóch identycznych obrazów wodnych, tak nie ma dwóch identycznych pokazów malowania na wodzie.

Proponujemy Państwu niezwykle oryginalną technikę, która na pewno doda splendoru każdemu wydarzeniu, od ślubu po firmowe wydarzenie. Malowany na żywo pokaz, wykorzystujący specjalne narzędzia i farby to nowość na polskim rynku eventowym. Nie czekaj, dowiedz się więcej szczegółów już dziś!

Wszystkie nowosci

Nasi klienci

Zapytaj o show

Przygotujemy indywidualny program show