Sand Animation & Symphonic Orchestra Najnowszy projekt Tetiany Galitsyny!

Nowość od Galitsyna Art Group! Opowieść malowana piaskiem przy akompaniamencie orkiestry!

Muzyka towarzyszyła człowiekowi od zawsze. Najpierw w postaci okrzyków, motywujących do walki, później w głosach bardów, śpiewających o odważnych czynach bohaterów. Kiedy ludzie nauczyli się rozpoznawać dźwięki i zapisywać je w postaci nut, świat muzyki przeszedł prawdziwą rewolucję. Kompozytorzy z całego świata tworzyli piękne, unikalne i ponadczasowe utwory, które do dzisiaj są inspiracją dla wielu twórców.

Wszystkich miłośników muzyki klasycznej oraz ciekawych poznania niesamowitej sztuki animacji piaskowej, zapraszamy na jedyny w swoim rodzaju koncert. Tetiana Galitsyna, zwyciężczyni polskiej edycji programu „Mam Talent”, prekursorka w Polsce techniki Sand Animation oraz innych technik z dziedziny Visual Art Show, zainspirowana pięknem muzyki klasycznej, przygotowała animację poświęconą wielkim kompozytorom.

To niezwykłe połączenie dźwięku i obrazu przeniesie Państwa w świat Chopina, Bacha, Vivaldiego i wielu innych, pozwoli wyobraźni wspiąć się na wyżyny muzycznej wrażliwości. Dzięki przepięknym piaskowym obrazom nie tylko przypomnimy sobie słynne postaci świata muzyki klasycznej, ale przede wszystkim zapoznamy się z oryginalną sztuką Malowania piaskiem, która podbiła serca wielu ludzi na całym świecie.

Zapraszamy Państwa na unikalny, audiowizualny pokaz, który przeniesie Państwa w czasie i zachwyci swoją oryginalnością.

Wszystkie nowosci

Nasi klienci

Zapytaj o show

Przygotujemy indywidualny program show