VLODYR uczeń Tetiany Galitsyny w finale polskiej edycji Mam Talent 2015

14 listopada 2015 roku VLODYR - młody ukraiński artysta z Charkowa przeszedł do finału polskiej edycji Mam Talent 2015 r. Wcześniej w czasie pokazu castingowego przedstawił jedną z technik artystycznych – speed painting – czyli dynamiczne malowanie. Natomiast w półfinale zaprezentował widowiskowy artystyczny show – łącząc techniki obrazu kompozycyjnego z gwiezdnym show (split join&tar show) oraz speed painting.

Dwa lata temu również artystka z Charkowa Tetiana Galitsyna swoim piaskowym show wygrała w polskiej edycji Mam Talent. I nie jest to zbieg okoliczności. Tych dwoje artystów tworzy razem w tym samym studiu sztuk wizualnych Galitsyna Art Group. To Tetiana Galitsyna odkryła twórczy potencjał VLODYRA. Rozwijała go ucząc różnych technik. Efektem ich pracy jest artystyczny pokaz, dzięki któremu kolejny ukraiński artysta znalazł się w finale polskiego Mam Talent.

A tak w ogóle to Vlodyr mówi, że ołówek i farby towarzyszą mu od zawsze. Na ile pamięta malował będąc jeszcze w „pieluchach”. Teraz zastanawia się co pokazać w finale. Ma już kilka pomysłów, którymi postara się po raz kolejny zaskoczyć widzów. Dla przypomnienia, finał Mam Talent już 28 listopada w Warszawie. Trzymajcie kciuki za VLODYRA w realizacji jego marzenia

Wszystkie nowosci

Nasi klienci

Zapytaj o show

Przygotujemy indywidualny program show