Zajęcia artystyczne
FORMULARZ KONTAKTOWY
W razie pytań prosimy o kontakt: +48 535 661 601

Grupa artystyczna Galitsyna Art Group powstała w 2009 roku. Jej założycielką jest Tetiana Galitsyna, zwyciężczyni polskiej edycji programu „Mam Talent”, prekursorka w Polsce unikatowej sztuki malowania piaskiem, wielokrotna laureatka międzynarodowych konkursów artystycznych.

Celem Grupy jest propagowanie zamiłowania do sztuki oraz rozwijanie drzemiących w ludziach talentów artystycznych.

Zapraszamy Państwa do skorzystania z szerokiej oferty artystycznych warsztatów wyjazdowych dla firm – warsztaty służą zintegrowaniu zespołu, lepszemu poznaniu się pracowników, budują zaufanie i dobre relację międzyludzkie.

Na warsztatach Malowania Piaskiem uczymy się, jak „nie” zamienić w „tak!” Dzięki dobrej zabawie i luźnej atmosferze, uczestnicy spotkań wychodzą dumni z tego, co uda im się stworzyć, są podbudowani i wierzą we własne siły. Dzięki temu pracownicy potrafią współpracować z kolegami i koleżankami z zespołu i wykorzystywać swoje umiejętności w realizowaniu zadań w pracy. Zintegrowany zespół, zbudowany z ludzi, którzy się dogadują i cieszy ich wzajemne towarzystwo, to zespół idealny. Dlatego dokładamy wszelkich starań, by pomóc Państwu taki zespół zbudować.