+48 881 316 427

Atrakcje na imprezę firmową

Wybierając rozrywkę dla gości każdego ważnego wydarzenia, trzeba przeanalizować różne opcje. Najlepszą atrakcją na imprezę firmową jest zawsze coś, co dostarczy wielu pozytywnych emocji i wrażeń. Dlatego można zamówić usługi artystów i artystek z Galitsyna Art Group, którzy dadzą wszystkim poczucie magii i czaru. Opowiemy więcej o wszystkich cechach i zaletach takiego wyboru.

Znaczenie działań związanych z budowaniem zespołu i atrakcje eventowe na nich

Przede wszystkim imprezy firmowe mają na celu zjednoczenie pracowników i administracji, którzy razem powinni stać się jednym zespołem. Dlatego też każdy powinien zainteresować się i wybrać atrakcje eventowe naszej firmy. Dzięki temu wszyscy będą mogli wspólnie spędzić czas ze współpracownikami, co dostarczy wielu pozytywnych emocji wszystkim uczestnikom. Pozwoli to na osiąganie lepszych wyników i zwiększenie lojalności pracowników wobec kierownictwa.

Dlatego menedżerowie starają się organizować imprezy firmowe, które przynoszą maksymalne korzyści, uwzględniając specyfikę każdego zespołu pracowników. Mimo to, takie wydarzenia są świetną okazją do osiągnięcia niesamowitej produktywności i dostarczenia pozytywnych emocji każdemu pracownikowi. Koszt organizacji takiego pokazu jest w pełni rekompensowany przez wzmożoną motywację pracowników do cięższej pracy i osiągania imponujących wyników na rzecz dobra organizacji.

Dlaczego organizacja atrakcje na imprez pracowniczych jest koniecznością?

Głównym powodem jest to, że każdy menedżer chce zmniejszyć rotację pracowników, aby ludzie pracowali w firmie przez lata i czerpali z tego przyjemność. To właśnie inwestycje w takie wydarzenia pozwalają na zwiększenie lojalności i sprawiają, że praca każdego pracownika staje się bardziej świadoma i zmotywowana. Najlepsze atrakcje na imprezę pozwalają na:

  • zwiększenie zaufania między pracownikami a kierownictwem;
  • zwiększenie wydajności pracy poprzez motywację;
  • dawanie wszystkim szansy na relaks i nawiązywanie przyjaźni.

Takie wydarzenia są naprawdę ważne dla każdej organizacji, która chce osiągać lepsze wyniki. W końcu zespół profesjonalistów to najważniejsza rzecz, jaką posiada każda firma.

Zdjęcia z naszych realizacji

Oferta naszej firmy na imprezy świąteczne

Z tych wszystkich powodów nasza firma oferuje Państwu organizację atrakcje na imprezy dla dorosłych na najwyższym poziomie. Dzięki temu mogą się Państwo przekonać, że Galitsyna Art Group to zespół specjalistów, artystów i wykonawców. Wszyscy zajmujemy się profesjonalną realizacją spektakli teatralnych i tworzeniem unikalnych programów widowiskowych.

Wszystko to pozwoli na:

  • poprawienie nastroju wśród pracowników;
  • podarowanie wyjątkowego prezentu swoim pracownikom;
  • stworzenie atmosfery magii dzięki występom na żywo.

Dzięki temu będziesz mógł dobrze się bawić, podnieść morale zespołu i zapewnić niezapomniane wrażenia z imprezy. Możesz zobaczyć pokazy świetlne, animacje śniegowe, malowanie wodą, a nawet malowanie piaskiem. Wszystko to będzie punktem kulminacyjnym programu i najlepszą częścią imprezy firmowej. Pozwól nam opowiedzieć Ci więcej o każdej atrakcji, którą jesteśmy gotowi Ci zapewnić!

Malowanie piaskiem

Takie pokazy na eventy interesują przede wszystkim tych, którzy oprócz pozytywnych emocji chcą otrzymać dawkę relaksu. Rysowanie piaskiem na długo pozostanie w pamięci wszystkich obecnych, ponieważ jest to okazja do pokazania firmy z zupełnie innej strony. Specjalny występ ze zwycięzcą pokazu talentów będzie wyglądał bajecznie, ponieważ obrazy będą zadziwiać swoją szczegółowością i prostotą jednocześnie.

Malowanie światłem

Przede wszystkim takie atrakcje na imprezy firmowe lubią zarówno dzieci, jak i dorośli. Wszystko za sprawą wyjątkowej opowieści, która za pomocą światła jest przekazywana wszystkim obecnym. Zobaczysz magię na żywo i będziesz cieszyć się pięknym, przemyślanym show. Artysta pracuje w ciemności, co sprawia, że efekt tego, co zobaczycie, będzie kilkukrotnie silniejszy niż zwykle.

Szybkie rysowanie

Takie nowoczesne atrakcje eventowe przede wszystkim przyciągają swoją szybkością. Dzięki temu pokaz nie ma czasu stać się nudnym i zadziwia efektem. Różne portrety i obrazy będzie wykonywał najszybszy artysta na świecie, VLODYR. Dzięki temu artysta będzie w stanie namalować publiczność w zaledwie kilka minut. Zobaczysz występ na żywo i na pewno nie będziesz rozczarowany.

Obrazy kompozycyjne

Najlepsze pokazy na imprezach firmowych stworzą profesjonalni artyści i malarze. To okazja do stworzenia niepowtarzalnych, pamiątkowych obrazów, które następnie można powiesić w biurze lub podarować pracownikowi. Jest to niepowtarzalna okazja do podziwiania pracy najszybszego artysty, który spełni życzenia uczestników. Świetny sposób na stworzenie logo firmy lub wykorzystanie brandingu organizacji.

Malowanie na wodzie

Takie oryginalne atrakcje eventowe są doceniane przede wszystkim za efekt, jaki uzyskuje się po zakończeniu pokazu. Rysowanie na wodzie jest naprawdę hipnotyzujące, ponieważ specjalny olej sprawia, że obrazy wyglądają wyjątkowo i jaskrawo. Najlepsi artyści na żywo dadzą Ci lekcję mistrzowską lub opowiedzą historię Twojej firmy na oczach wszystkich obecnych.

Animacja sniegiem

Unikalne pokazy artystyczne na imprezy firmowe pozwalają na prezentację produktów firmy i stworzenie wyjątkowego doświadczenia dla każdego gościa. Dzięki temu możliwe jest narysowanie unikalnych przedmiotów, logotypów i innych atrybutów organizacji. Taki pokaz pozwoli zaskoczyć obecnych i podnieść ich na duchu.

Filmy z naszych realizacji

Dlaczego warto zamówić usługi w Galitsyna show

Twoje wakacje będą o wiele bardziej zabawne i interesujące, jeśli zamówisz profesjonalnych artystów i wykonawców z Galitsyna Art Group. Dzięki temu uzyskasz wiele korzyści:

  • możliwość zamówienia pokazy taneczne na imprezach i zaskoczyć wszystkich obecnych;
  • gwarancja dobrego nastroju dzięki profesjonalnym występom naszych artystów;
  • okazja do zaprezentowania nowych produktów firmy, pokazania logo i poprawienia reputacji organizacji podczas imprezy firmowej.

Ponadto każdy uczestnik otrzyma pamiątkowe markowe magnesy, kubki lub shoppery naszej firmy. Dzięki temu każdy pracownik poczuje się wyjątkowo, co przyczyni się do większego zaangażowania w sprawy organizacji. Wszystkie imprezy firmowe i eventy biurowe, organizowane przez naszych specjalistów, robią wrażenie na gościach i jednoczą pracowników.

Uczyń swoją imprezę firmową niezapomnianą dzięki ekskluzywnym pokazom!

Polecamy skorzystanie z atrakcje na imprezy plenerowe, które zapewnią świetne wyniki i profesjonalny team building. Nasi wykonawcy i artyści pracują nie tylko według ustalonych scenariuszy, ale są również otwarci na realizację wszystkich Twoich pomysłów i sugestii. Dzięki temu zapewnimy naprawdę wyjątkowe show, które na długo zapadnie w pamięć każdego uczestnika.

Zadzwoń już teraz pod numer telefonu podany na naszej stronie internetowej, aby skontaktować się z naszymi menedżerami i uzyskać odpowiedzi na wszystkie pytania. Dobierzemy program idealnie odpowiadający Twoim wymaganiom, życzeniom i specyfice firmy. Zapewniamy, że każdy uczestnik będzie w pełni zadowolony i zapamięta wydarzenie na długie lata. Nasi specjaliści są dostępni we wszystkich miastach Polski z objazdowymi koncertami, pokazami, przedstawieniami teatralnymi i tańcami.

Nie trać ducha swojej firmy i zorganizuj niezapomniane imprezy firmowe razem z artystami Galitsyna Art Group!

Uczynimy Twój Event Wyjątkowym
Oglądaj Artystyczne Widowisko, które zadziwi Twoich gości
3 aktors

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb realizacji zamówienia i przedstawienia oferty

Pokazy wykonują gwiazdy Mam Talent
Jak to działa?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

+48 881 316 427
office@galitsyna-show.com

Zadzwoń lub wyślij e-mail z zapytaniem o pokaz – odpowiemy jeszcze tego samego dnia!

OMAWIAMY SZCZEGÓŁY WYDARZENIA

Ustalamy z Państwem najdrobniejsze szczegóły pokazu, aby jak najlepiej sprostać Państwa oczekiwaniom

PRZYGOTOWUJEMY STORYBOARDY

Jeszcze przed pokazem, przedstawiamy Państwu szkice do akceptacji

REALIZACJA SHOW NA UROCZYSTOŚCI

Nasze 13-letnie doświadczenie pozwala na realizację show na najwyższym poziomie. Gwarantujemy super efekt i zachwyt wśród publiczności

ARTYSTYCZNE DZIEŃ DOBRY,

TETIANA GALITSYNA:

„Kiedy zaczynasz malować gałąź drzewa powinieneś słyszeć wiatr” – to stare chińskie przysłowie stało się prawdziwą twórczą inspiracją w poszukiwaniu mojej artystycznej drogi. Odnalazłam ją w piaskowej animacji.

Pokochałam jej piękno i swobodę wyrażania. Skłoniła mnie też do odkrywania innych niekonwencjonalnych form artystycznego wyrazu.

Zapoznaj się z naszymi atrakcjami
Masz pytania?​

Skontaktuj się z nami

Teatr Piasku sp. z o.o.
Siedziba: Warszawa, Ul. Żywnego 18/77 02-701
Biuro: Warszawa, Al.Niepodległości 19 lok 14 02-653

Footer

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb realizacji zamówienia i przedstawienia oferty

(C) Copyright „Galitsyna Art Group” 2009-2024