Warsztaty
dla Firm

Właściwa atmosfera i odpowiednie nastawienie pracowników to klucz do sukcesu i rozwoju każdej firmy.
Visual Art Teambuilding organizowany przez Galitsyna Art Group – buduje takie relacje i pozytywne nastawienie zespołu w oryginalny i twórczy sposób.

 

Zapytaj o show

Przygotujemy indywidualny program show

Dlaczego nasze Visual Art Teambuilding wybrało 350 klientów z 3 krajów?

 • img_description

  Ekskluzywny klimat

  Każdy organizowany przez nas Art Visual Teambuilding jest niepowtarzalny. Tworzymy indywidualny program dla każdej firmy zgodnie z jej celami. Budujemy taką atmosferę i relacje w zespole pracowników, które pomogą Wam osiągnąć zamierzone rezultaty.

 • img_description

  Krótkie terminy

  4 letnia aktywność w organizacji Visual Art Teambuildingów pozwoliła nam zebrać ogromną wiedzę i praktyczne doświadczenie w zakresie psychologii, zachowania i motywacji pracowników. Dzięki temu efekty osiągania wysokiej motywacji i odpowiedniej postawy zespołu są możliwe.

 • img_description

  VIP Indywidualne podejście

  Visual Art teambuilding jest idealnym rozwiązaniem dla firm, które rozumieją jak istotne znaczenie dla osiągania celów i zwiększenia efektywności pracy ma odpowiednio zmotywowany zespół i zadowolenie pracowników.

 • img_description

  Brand Nr 1 w świecie

  Zdobyliśmy najlepsze światowe doświadczenie w procesie budowania zespołów i ich motywacji. Od 4 lat wykorzystujemy je z sukcesem organizując kreatywne teambuildingi dla pracowników korporacji i firm w 3 krajach świata.

Visual Art Teambuilding – to nowoczesny i śmiały „powiew” w sferze budowania i pracy z zespołem pracowników. Jego oryginalność polega na wykorzystaniu naturalnej potrzeby tworzenia. W twórczym procesie zachodzi naturalny proces rozluźnienia. Tworząc uruchamiamy pozytywne emocje i przyjemne wspomnienia. Nie czujemy żadnej presji, nie odczuwamy stresu. Otwieramy się i marzymy. Wszystkie te kreatywne wyobrażenia wyrażamy w obrazach, które tworzymy. Nasi profesjonalni instruktorzy analizują zachowania i sposób wyrażania każdego uczestnika, wyciągają wnioski i na ich podstawie, jak również na podstawie stworzonych obrazów, kierują nastawienie pracowników na właściwy tok myślenia. Uczestnicy przyjmują to w naturalny sposób. Cały ten proces przebiega w ich podświadomości w czasie twórczego „rozluźnienia” dlatego przyjmują je, jako swoje pomysły. W rezultacie podnosimy „ducha walki” zespołu, jego nastawienie na osiąganie celów i lojalność wobec przełożonych.

Kreatywny zespół Galitsyna Art Group na podstawie określonych przez Was zadań opracuje i zrealizuje nowatorski i pomysłowy program Waszego wydarzenia. Organizując Visual Art Teambuilding chcemy spełnić wszystkie Wasze życzenia tak, aby stworzyć wspaniałą atmosferę i zrealizować wyznaczone cele. Możecie mieć pewność, że będzie niepowtarzalny.

Zamawiając Visual Art Show koniecznie:

1. Podaj datę, kraj, miasto i miejsce planowanego wydarzenia. Menadżer od razu zweryfikuje w harmonogramie dostępność artystów w podanym terminie.

2. Określ, jaki dokładnie program show chcielibyście zamówić, jeśli podjęliście już taką decyzję

3. Wybierz właściwy program odpowiedni do charakteru i rangi wydarzenia.
Jeśli wybór sprawia Wam kłopot to przekażcie menadżerowi cele, szczegółowe informacje o wydarzeniu, jego uczestnikach i gościach a także, jaki efekt chcecie osiągnąć.

4. Utrzymuj z nami kontakt w trakcie opracowania i przygotowania show.
Działamy wyłącznie w Waszym interesie - po to, aby przewyższyć Wasze oczekiwania, zapewnić najlepszy efekt i mile zaskoczyć.

5. Pamiętaj, że zwracacie się do najlepszych mistrzów w branży Visual Art Show.
W ciągu 6 lat pracy nad programami show zebraliśmy najlepsze światowe praktyki, techniki, które połączyliśmy z naszą wiedzą, talentem i własnymi pomysłami. Taki „żywiołowy efekt” koniecznie trzeba zobaczyć na własne oczy!

6. Zarezerwuj termin
Nawet, jeśli nie macie jeszcze sprecyzowanej koncepcji i celów wydarzenia, to najważniejsze jest rezerwacja terminu show. Wszystkie szczegóły będziemy ustalać na bieżąco. Ważne, aby ktoś inny nie zarezerwował tej daty przed Wami i żebyśmy przyjechali właśnie do Was.

7. Bądź otwarty na oryginalne rozwiązania
Przez cały okres współpracy bierzemy pod uwagę wszystkie detale i szczegóły związane z wydarzeniem Przygotowujemy rozwiązania w sposób, jakiego nikt się nie spodziewa
Bądźcie gotowi, aby spojrzeć na zwyczajne rzeczy z innej znacznie ciekawszej perspektywy.

8. Bądź przygotowany na przeżycie „zwalających z nóg” emocji na Waszej uroczystości.

Naszym celem jest dostarczanie widzom niezapomnianych wrażeń na całe życie.

— Wydarzenia firmowe                                                                         — Imprezy prywatne

— Wydarzenia publiczne                                                                      — Produkcja filmów wideo/ teledysków

— Prezentacje Konferencje                                                                  — Produkcje reklamy

— Oryginalny prezent                                                                            — Unikalne zaproszenia na wydarzenia

— Śluby Wesela                                                                                      — Imprezy integracyjne

— Koncerty                                                                                               — Arteterapia / Relaks

Najnowsze projekty

Nasi klienci

Jak pracujemy

 • Kontaktujesz się z nami

  Kontaktujesz się z nami

  +38 050 864 98 85 show@galitsyna-show.com

  Zadzwoń lub wyślij wiadomość w sprawie zorganizowania show w dniu planowanej imprezy.

 • Omawiamy szczegóły wydarzenia

  Omawiamy szczegóły wydarzenia


  Omawiamy cel wydarzenia, zadania, najdrobniejsze szczegóły, aby starannie przygotować i przeprowadzić show.

 • Przygotowujemy storyboard

  Przygotowujemy storyboard


  Opracowujemy wstępny zarys show. Bierzemy pod uwagę wszystkie Twoje pomysły i życzenia, wysyłamy je do zatwierdzenia.

 • Przeprowadzamy show

  Przeprowadzamy show


  Po przyjeździe na miejsce przeprowadzamy niezbędne przygotowania techniczne i próby. Wychodzimy na scenę i przedstawiamy niezapomniane show.

 • Efekt

  Efekt


  Zrealizowaliśmy postawione zadania, stworzyliśmy magiczną atmosferę i zachwyciliśmy widzów.

Zapytaj o Visual Art Teambuilding

Zyskujesz nastawiony na cel i lojalny zespół a w prezencie namalowany piaskiem obraz

Nasi klienci