+48 881 316 427

Recenzje

Ulrich Grawunder
Niemczech

Cześć! Nazywam się Urlich Grawunder. Jestem dyrektorem zarządzającym show programami w Parku Europa w Rust w Niemczech. Od dwóch lat współpracujemy z Galitsyna Art Group. Przygotowali dla nas wspaniały pokaz animacji piaskowej z okazji Bożego Narodzenia w teatrze Globe. Przedstawienie to bardzo spodobało się publiczności i zaprosiliśmy ich również na kolejny zimowy sezon. Jesteśmy pod wrażeniem tej współpracy. Wszystko odbyło się fantastycznie.

Daniel Wolongiewicz (aktuariusz)
Anglia

Cześć wszystkim! Mam na imię Daniel. Chcę wam opowiedzieć o unikalnym show Galitsyna Art Group, które niedawno widziałem. To było piaskowe show, nigdy wcześniej czegoś podobnego nie widziałem. Wszystko było niesamowite, naprawdę niesamowite. Skorzystajcie z każdej okazji, aby zobaczyć, chociaż jedno z ich show. To było dla mnie nowe, bardzo przyjemne doznanie artystyczne.

Grzegorz Aniszewski (aktor)
Polska

Jestem aktorem i miałem przyjemność kilka razy spotkać Tetianę. Pewnego razu współpracowałem z nią przy tworzeniu piaskowego show „Historia Jana Pawła II”. To niezwykła dziewczyna, wspaniała malarka, czuła osoba, która pięknie rysuje piaskiem. Tetiana ma ponadto masę innych talentów, ale to, co ona robi i jak porusza ludzi swymi piaskowymi historiami – to jest coś niezwykłego. Tak trzymać, Tetiana!

Marek Michalak (rzecznik praw dziecka)
Polska

Wyrażanie siebie jest w życiu każdego człowieka bardzo istotnym czynnikiem: rozwojowym, motywującym, określającym priorytety. Myślę, że rysunki piaskiem w wykonaniu Tetiany Galitsyny pobudzają do rozmyślań, poruszają do głębi serca i ostatecznie motywują do działań w dobrym kierunku. Animacja piaskowa – to bardzo interesująca forma sztuki, którą nie wystarczy zobaczyć w telewizji. Trzeba wziąć w niej udział!

Karolina Drogowska (dziennikarka)
Polska

Cześć wszystkim! Nazywam się Karolina Drogowska, jestem dziennikarką, współpracowałam z Tetianą zarówno podczas tworzenia jej pierwszego programu telewizyjnego, jak i przy organizacji koncertu charytatywnego. To była prawdziwa przyjemność pracować razem z tak niezwykle utalentowaną malarką. Tetiana jest prawdziwą profesjonalistką w tym, co robi, a przy tym jest bardzo skromna i ma wielkie serce. Podczas nagrywania materiałów TV Tetiana zachowywała się bardzo naturalnie, brała pod uwagę sugestie, praca przebiegała wspaniale. Miałam okazje z bliska zobaczyć rysowanie piaskiem i mogę powiedzieć, że ta sztuka potrafi niesamowicie zachwycić, jak najbardziej polecam. Zapraszam wszystkich na show Tetiany.

George (aktuariusz)
Belgradu

Dzień dobry z Belgradu! Bardzo mi się spodobał pokaz Tetiany Galitsyny, który miałem okazję obejrzeć. Najbardziej fascynujące jest to w jaki sposób „ożywia piasek”. Jeśli sztuka jest bliska Waszym sercom to gorąco polecam zobaczyć jej artystyczny występ. Pozdrowienia!

Rachel Rowles (menedżer badań klinicznych)
Londynie

Cześć wszystkim! Mam na imię Rachel. Mieszkam w Londynie. Chciałam podzielić się z Wami moimi wrażeniami o fascynującej artystce Tetianie Galitsynie. Tetiana maluje niezwykle piękne obrazy piaskiem! Jeśli jeszcze ich nie widzieliście to nie zwlekajcie i wskakujcie na Youtube’a lub Facebook’a. Zobaczcie artystyczne pokazy Tetiany Galitsyny!

Zbyszek Pawlak (pisarz)
Polska

Jestem autorem książki „Piękne miasto. Biesłan”. Temat jest bardzo skomplikowany, nie tylko w sensie jego opisania, ale też w sensie poruszenia serc ludzi, którzy chcieliby wiedzieć więcej na temat tego, co tak naprawdę się wydarzyło 1-3 września 2004 roku. Zastanawiałem się, jak można opowiedzieć o tym ludziom nie tylko na stronach książki, ale też w taki sposób, aby coś pozostawić w ich sercach. Właściwie po to się spotkałem z Tetianą. Od pierwszej sekundy naszej rozmowy zobaczyłem, jak bardzo poruszył ją ten temat. Bez względu na ogromne przeżycia emocjonalne związane z tą tragedią, Tetiana postanowiła, że się podejmie pracy nad tym projektem, i zaskoczyła nas tym, jak go zrealizowała. Absolutnie nie każdy by potrafił tego dokonać. Jej historia piaskowa była poruszająca i profesjonalna, ale przede wszystkim – widać było jej duże serce i głęboki szacunek wobec tego, co namalowała. Dosłownie wczoraj mogliśmy zobaczyć, jak bardzo poruszyło to 300 dzieci, które były na spotkaniu, na którym przedstawiła ten projekt o Biesłanie. Polecam każdemu obejrzenie jej prac i współpracę z nią, dlatego, że jest ona nie tylko malarką, ale też człowiekiem, który próbuje zrozumieć, przekazać to, co najlepsze i pokazać ludziom coś więcej niż to, o co proszą. Dziękuje!

Nasze wyróżnienia​
Masz pytania?​
Skontaktuj się z nami

Teatr Piasku sp. z o.o.
Siedziba: Warszawa, Ul. Żywnego 18/77 02-701
Biuro: Warszawa, Al.Niepodległości 19 lok 14 02-653

Footer

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb realizacji zamówienia i przedstawienia oferty

(C) Copyright „Galitsyna Art Group” 2009-2024